Płytki ceramiczne

Naturalność, prostota i minimalizm!

Te trzy słowa precyzyjnie opisują najnowsze trendy w płytkach ceramicznych. Większość Producentów w kraju kładzie nacisk na prostotę i elegancję, nie wykluczając przy tym uroku naszego mieszkania.

Obecnie w łazienkach będzie dominowała przede wszystkim natura, czego przykładem będą drewniane meble, oraz podłoga. Wśród kolorów najbardziej popularne będą odcienie beżu, szarości i grafitu. Nieodzownym elementem będzie także zieleń, który doda poczucie bliskości z naturą. Modnym rozwiązaniem będą także płyty w połysku, które świetnie łączą się z drewnem i drewnopodobnymi elementami. Wnętrza urządzone w takim stylu nadadzą łazience przytulnego klimatu i wyjątkowego wyglądu!

Duży format – duża cena?

Ku zaskoczeniu – absolutnie nie! Już teraz możemy zagwarantować płytki drewnopodobne w szerokiej gammie wymiarów, które zakupicie Państwo w najlepszych cenach w regionie. Sporo Klientów wycofuje się z rozważania płytek w większych formatach ponieważ zakładamy, że wiąże się to z obciążeniem Naszego budżetu. Nic bardziej mylnego. Staramy się dopasować do każdego, zatem już po chwili przekonasz się, że Nasi Doradcy dopasują wymarzony produkt adekwatnie do Państwa potrzeb.

Polecane kolekcje

Kolekcja TROPHY

Kolekcja TROPHY

Kolekcja TROPHY